De cursus Basis VCA nabij Leiden is bestemd voor operationele medewerkers die in verschillende branches, waaronder de bouw en installatie, werkzaam zijn. Het examen wordt na afloop van de cursus afgelegd. Bij goed gevolg wordt het diploma Basisveiligheid (met een geldigheidsduur van tien jaar) uitgereikt.
De cursus Basis VCA wordt op onze eigen trainingslocatie in Alphen aan den Rijn gehouden. Wanneer er een groter aantal mensen bij u in dienst zijn, kan IMR training ook een in-company training bij u op locatie verzorgen. U kunt in overleg met IMR training vaststellen in hoeveel dagdelen en trainingsdagen het cursusprogramma wordt gehouden. Meld u vandaag nog aan voor de cursus Basis VCA.
Basis VCA cursus volgen in Leiden ? IMR training biedt verschillende VCA cursussen:
Wilt u meer weten over de cursus Basis VCA en eventueel de mogelijkheden van een in-company training dan kunt u telefonisch contact opnemen door te bellen naar: 0172-244468 of gebruik maken van ons contactformulier. Wij nemen vervolgens zo snel mogelijk contact met u op.
De e-learning training VIL-VCU is ontwikkeld op basis van de eindtermen zoals deze zijn vastgesteld door de SSVV (Stichting Samenwerken Voor Veiligheid). De training en het aansluitende examen VIL-VCU zijn bestemd voor operationele medewerkers in verschillende branches (bouw, installatie, petrochemische industrie e.d.). De e-learning training stelt deelnemers in staat om zich, via Internet, in hun eigen tempo voor te bereiden op het examen VIL-VCU.Lees meer >>
De instructie NEN 3140 van IMR is bedoeld voor iedereen die met elektrische installaties werkt zoals elektromonteurs, onderhoudsmedewerkers, servicemonteurs, elektrisch lassers, procesoperators, technisch leidinggevenden, ploegleiders, etc. in de industrie, utiliteit en woningbouw. Met de deelname van medewerkers aan de instructie NEN 3140, voldoet de werkgever aan de wettelijke eis om de bovengenoemde medewerkers te instrueren op het veilig werken met en aan elektrotechnische installaties.Lees meer >>
In de basis training preventie medewerker van IMR Training worden de onderwerpen behandeld die voor de preventie medewerker van belang zijn bij het uitvoeren van zijn taken:
Preventietaken en de Arbo-wet
De Risico-Inventarisatie en -Evaluatie (RI&E) en het Plan van Aanpak (PvA)
De invloed van medezeggenschap op preventietaken
De plaats en positie van de preventiemedewerker in de organisatie
Voorbeelden van het uitvoeren van Arbo-maatregelen.
De training wordt afgesloten met een theorie-examen
Lees meer >>